nejvýhodnější
financování

EUROBYTY
realitní společnost s.r.o.

Hornokrčská 7
Praha 4 Krč
140 00
tel.:+420 775 771 051
email:info@eurobyty.cz
Typ nemovitosti Maximální cena Typ zakázky Lokalita Ev. číslo  


Právní poradna

Společnost EUROBYTY-realitní společnost s.r.o. klade důraz nejen na kvalitní obchodní práci, ale i na kvalitním právním servisu.
 
 
Jinde dosti často podceňovaný právní servis je právě u nás považován nejen za dovršení celého procesu realizace obchodního případu, ale hlavně za konečnou spokojenost zákazníka. Z tohoto důvodu jsou na pracovníky poskytující tento servis kladeny nejpřísnější nároky a to z hlediska poskytování těch nejkvalitnějších právních služeb a jejich předchozí dlouholeté praxe v tomto oboru.
 
Tato služba je nabízena výhradně prostřednictvím naší partnerské advokátní kanceláře Čálek a Cimický www.pravnicipraha.cz
 
Soubor úkonů všeobecně nazývaný jako "Právní služby" je velice široký pojem a proto je nutné si sdělit, které služby a výhody můžete získát prostřednictvím námi zvolené advokátní kanceláře.  Vždy pokud bude realizovat jakoukoli transakci s Vaší nemovitostí prostřednictvím společnosti EUROBYTY-realitní společnost s.r.o. dostanete od nás tyto služby:
 
Prodej/Koupě nemovitostí :
  • Zajištění potřebných dokumentů z KN
  • Návrh a zpracování „Kupních a budoucích kupních smluv“
  • Zajištění ověření podpisů potřebných dokumentů
  • Advokátní úschova
  • Návrh a zpracování „Návrhu na vklad do KN“
  • Protokolární převzetí ( předání ) nemovitosti
Pronájem nemovitosti :
  • Návrh a zpracování „Nájemních smluv“
  • Protokolární převzetí ( předání ) nemovitosti
Využití veškerých výše nabízených služeb je na zvážení každého klienta. Případné další jiné právní služby je možné zajistit při dohodě s partnerskou advokátní kanceláří námi nabízená advokátní kancelář "A&K Mrázek a Kubeš" je zahrnuta do nákladů za zprostředkování služeb naší kanceláře.

Co byste měli vědět - při výběru realitní kanceláře


 
Všímejte si jednání pracovníků realitní kanceláře, vybavení kanceláří, celkové pracovní atmosféry. Prozradí Vám to více než jakákoli reklama. Před uzavřením smlouvy s kanceláří vše pečlivě zvažte.

Žádná solidní realitní kancelář Vás nebude nutit k okamžitému rozhodnutí. Uzavírejte jen takovou smlouvu, ve které se zavazujete akceptovat pouze takového kupujícího, který splňuje veškeré podmínky prodeje specifikované ve zprostředkovatelské smlouvě.

Dbejte na úplnost zprostředkovatelské smlouvy, vyžadujte přesné znění ve všech jejích ustanoveních, zvláště pak v termínech a provizi. Pokud máte pochybnosti, vyžádejte si před podpisem konzultaci právníka. Opravdu renomované kanceláře mají vždy právníka nebo úzce spolupracují s notářem či advokátem.

V případě sepsání kupní smlouvy trvejte na notáři, advokátovi či zkušeném právníkovi. Kupní smlouvu sepsanou jinými osobami odmítněte. Kupujete-li nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře, vyžádejte si doklad o tom, že může tuto nemovitost nabízet. Ušetříte si čas, peníze a zklamání.

Vyhledávejte služby zavedených realitních kanceláří. Vyhýbejte se jednotlivcům, kteří slibují fantastické nemovitosti, služby a ceny.
Kupovanou nemovitost si důkladně prohlédněte. Máte-li pochybnosti, konzultujte je vždy s odborníkem. Vyžádejte si doklady k nemovitosti, jakož i veškeré další dostupné informace.

Vyžadujte komplexní informace o způsobu práce kanceláře, kterou jste si vybrali. Teprve po zvážení všech faktů se rozhodujte. Se svojí seriózní realitní kanceláři jednejte seriózně. Vzájemná důvěra je základem pro dobrý obchod.